Wczytuję dane...
Regulamin

REGULAMIN

 • Sklep internetowy działający pod adresem www.orchis-jubiler.com , jest prowadzony przez:
 • SKLEP INTERNETOWY BARTOSZ SKWARA
 • NIP : 5961698033
 • REGON: 080347069

 
GWARANCJA I REKLAMACJE

·         W przypadku niezgodności otrzymanego towaru z umową, reklamowany towar wraz z dowodem zakupu należy odesłać na adres firmy.

·         Jeżeli po otrzymaniu produktu klient znajdzie w nim wady techniczne może skorzystać ze świadczeń gwarancyjnych, odesłać go przesyłką na adres Firmy. Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek wysłanych za pobraniem.

·         W przypadku uzasadnionej reklamacji, towar uszkodzony zostanie naprawiony lub wymieniony na inny, a jeśli będzie to niemożliwe, sklep gwarantuje zwrot należności drogą przelewu bankowego na wskazane przez zamawiającego konto lub przekazem pocztowym.

·         Informujemy że My możemy złożyć reklamacje na Poczcie Polskiej dopiero 14 dni od momentu wysłania paczki, jeżeli długo oczekujesz na towar i nie masz pewności czy go wysłaliśmy możemy  przesłać potwierdzenie nadania, nie obwiniaj sprzedającego bez próby kontaktu w celu wyjaśnienia sprawy.

PRZESYŁKA

·         Zakupione przedmioty wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej oraz przesyłek kurierskich

TERMINY

·         Przedmioty zakupione na naszych aukcjach wysyłamy  zazwyczaj do 2 dni roboczych od dokonania zakupu (przeważnie bywa to  ten sam dzień) jednak w sytuacjach szczególnych i losowych zastrzegamy sobie prawo wysyłki  do 14 dni roboczych. Informujemy, aby o terminie wysyłki przy nagłych i pilnych sytuacjach kontaktować się telefonicznie lub mailowo. Dane kontaktowe podane są w kontakcie

ZWROTY

·       UMOWY ZAWARTE PO 24.12.2014 r.


Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r. (Dz.U. 2014 r. poz. 827 ze zm.).

Kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy

Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia.

Zwrot środków przez Sprzedającego powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania oświadczenia. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.

Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument  ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

Sprzedający zwraca środki przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, jakiego użył kupujący, a jeśli konsument wybrał sposób dostarczenia rzeczy inny niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez przedsiębiorcę, przedsiębiorca nie jest zobowiązany do zwrotu konsumentowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów.

--------

PRZYKŁADOWY FORMULARZ ODSTĄPIENIA OD UMOWY
(formularz ten należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy)

SKLEP INTERNETOWY

BARTOSZ SKWARA

Zbąszyńska 38

66-320 Trzciel


Ja ............................................................uprzejmie informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następującej/ych przedmiotów/produktów ........................................................................................, numer oferty............................................................................................
Data zawarcia umowy to................................................., data odbioru ...........................................................................................


Imię i nazwisko....................................................................
Adres...................................................................................
Data.....................................................................................

 Polityka prywatności oraz bezpieczeństwo danych osobowych

 

W związku ze zmianą przepisów dotyczących ochrony danych osobowych i rozpoczęciem stosowania od dnia 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) "RODO "informujemy, że:

1. Administratorem danych osobowych Użytkowników Sklepu jest Właściciel Sklepu SKLEP INTERNETOWY BARTOSZ SKWARA, ZBĄSZYŃSKA 38, 66-320 TRZCIEL NIP 596168033

2. Sklep przetwarza dane osobowe w celach:
a. świadczenia usługi prowadzenia konta Użytkownika w Sklepie,
b. sprzedaży produktów oferowanych przez Sklep,
c. rozpatrzenia reklamacji, dochodzenia i obrony w razie zaistnienia wzajemnych roszczeń,
d. wysyłki informacji handlowych drogą elektroniczną - wyłącznie w przypadku wyrażenia zgody przez Użytkownika,

3. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne w celu zawarcia umowy.


4. Dane osobowe przetwarzane będą przez okres niezbędny dla wykonania umowy, a po tym okresie dla celów i przez czas oraz w zakresie wymaganym przez przepisy prawa lub dla zabezpieczenia ewentualnych roszczeń, lub do czasu cofnięcia udzielonej zgody.

5. Odbiorcami danych osobowych będą:


a. podmioty świadczące usługi dostawy produktów, TAKIE JAK FIRMA KURIERSKA DPD POLSKA


6. W zakresie wynikającym z przepisów prawa, każda osoba ma prawo do:

 • Dostępu do danych

 • prawo do sprostowania danych

 • prawo do usunięcia danych („prawo do bycia zapomnianym”)

 • prawo do ograniczenia przetwarzania

 • prawo do przenoszenia danych

 • prawo do informacji o odbiorcach, którym administrator ujawnił dane osobowe

 • prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych

 • prawo do nie podlegania decyzjom, które opierają się wyłącznie na zautomatyzowanym przetwarzaniu

 


8. W przypadku wątpliwości związanych z przetwarzaniem danych osobowych każda osoba może zwrócić się z prośbą o udzielenie informacji.

Sklep wypłaci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy.